KONST / Litografier / Färglitografi 11576027
nr 1157 6027
Aina Larsson
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 83/320, Gamla Stan, motivet: 38x55
Aina Larsson, född 1935, svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 22 januari 2018
kl 19:13:05
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
22 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm